Turėklai

Gaminame turėklus iš universalių profilių. Profiliai gaminami iš plieno, kuris galvanizuotas karštu giluminiu būdu ir padengtas grunto bei poliesterinės emalės danga. Profilių danga atspari trinčiai, todėl puikiai tinka laiptų turėklams. Profilių sistemos gali būti tvirtinamos prie bet kokių paviršių, išvengiant suvirinimo darbų. Visos tvirtinimo detalės yra ypač estetiškos ir funkcionalios.

Profilių universalumas užtikrina jų sėkmingą panaudojimą ir kitiems gaminiams: garso izoliacijos užtvaroms, tvoroms, vartams, reklaminiams stendams, prekybinei įrangai, stogo kopėčioms, dekoratyviniams sodų ir gėlynų elementams gaminti. Užsakovo pageidavimu gaminių konstrukcijas galima derinti su stiklu, plastiku, medžiu.

Mūsų profilių sistema puikiai tenkina ir klasikinės ir modernios architektūros poreikius. Naudojant universalius profilius, galima įgyvendinti sudėtingiausias idėjas įvairios paskirties objektuose. Ši sistema atitinka visų Europos šalių reikalavimus atsparumui ultravioletiniams saulės spinduliams, lietui, smogui bei druskoms.

Gaminame nerūdijančio plieno balkonų ir laiptinių turėklus.

Montuojame gaminius bet kurioje Lietuvos vietoje. Suteikiame 20 metų garantiją nuo korozijos.

Galite aplankyti mūsų internetinį pulapį : www.tureklai.lt

 
UAB Girona